Promosyon dönemi başladı… Hangi gazete ne veriyor

Türkiye’nin ilk olarak 1960 yılında tanıştığı promosyonlar geri döndü. Gazetelerin sınırlı satış olanaklarını aşmak, satış gelirlerini yükseltmek amacıyla başlayan bu süreç, günümüze kadar devam etti. Günümüzde en çok tiraja sahip gazetelerin ilk 5 listesinde yer alan Sözcü, Sabah ve Milliyet okuyucularına kuponla promosyon dağıtıyor.

9 ŞUBAT 2024 GAZETELER PROMOSYON OLARAK NE VERİYOR

205 bin tiraja sahip Sözcü Gazetesi okurlarına özel “Fotoğraflarla Atatürk anıları” kitap promosyonu veriyor. Fotoğraf anılarının yer aldığı promosyonu gazete, “Sözcü’den okurlarına armağan… Fotoğraflarla Atatürk anıları” başlığıyla manşetinden duyurdu.

195 bin tiraja sahip olan Sabah Gazetesi okurlarına özel 29 kupon karşılığında Kuran-ı Kerim ve Kuran Yolu meali veriyor. Rahle boy, bilgisayar dizgili, deri kapak ve renkli baskılı olan Kuran, Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınları’ndan çıktı. Gazete, promosyon duyurusunu manşet sayfasından “İslam aleminin heyecanla beklediği 11 ayın sultanında ilk kupon bugün… Ramazan’dan önce teslim her ikisi birden 29 kupon” cümleleriyle verdi.

124 bin tiraja sahip Milliyet Gazetesi, okurlarına özel 15 kupon karşılığında 2024 Atatürk Ajandası veriyor. Gazete promosyon duyurusunu “15 kupona 2024 Atatürk Ajandası Milliyet’ten hediye” cümleleriyle okuyucularına duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir