İbrahim Tatlıses’ten Mehmet Ali Erbil’e Evlilik Hakkında Uyarılar Geldi: “Benden Önce…”

Mehmet Ali Erbil, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’a geçtiğimiz akşam doğum günü partisinde evlenme teklifi etti. Erbil’in teklifi magazin dünyasına bomba gibi düşerken ünlü şovmen, kendisini konuyla ilgili arayan İbrahim Tatlıses’le arasında geçen telefon görüşmesini anlattı. Detaylar içerikte!

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’a, Bebek’de bir mekanda doğum günü partisi düzenlemişti.

Erbil, gecenin ilerleyen saatlerindeyse sevgilisine bir sürpriz yaparak özel yapım bir yüzükle evlenme teklifi etmişti.

Ceylan’ın doğum günü kutlaması sırasında ünlü şovmen cebinden çıkardığı yüzüğü genç sevgilisinin parmağına takmıştı. Instagram’da ikilinin paylaştığı görüntüler çok kısa sürede gündem olmuştu.

Doğum günü pastasını kestikten sonra soruları yanıtlayan Erbil:

‘Öncelikle evlilik ve yaş konusuna açıklık getirelim. Öyle kolay bulunan bir şey değil sevgi. Biraz daha zaman geçirdikten sonra belki resmiyete dökeriz işi. Aileler takılmıyor yaşa. Her anlamda birbirimize yetiyoruz.’ dedi.

Ünlü şovmen yüzük hakkında da o kendine has gülüşüyle konuştu: “Özel yapım yüzük bu, taksitle aldık. Yani şu an ilişkimiz iyi gidiyor. Aynı evde yaşıyoruz zaten” dedi.

Daha önce beş kez nikâh masasına oturan ve 3 çocuğu olan ünlü şovmen, basın mensuplarının “Evlilik olursa çocuk düşünür müsünüz?” sorusuna ise çok ilginç cevaplar verdi.

“Evlilik olursa çocuk düşünüyoruz. Al Pacino’nun bile 83 yaşında baba oldu. Gülseren’in hiç çocuğu yok, niye olmasın ki?” dedi.

Tabii açıklama yaparken espri yapmadan da duramadı:

Kahkaha atarak ‘Annesi Romanyalı. Çifte vatandaş oluruz belki. Schengen vizesiyle uğraşmam, yengen burada’ dedi.

Erbil daha sonra arkadaşı İbrahim Tatlıses’le arasındaki telefon görüşmesini de anlattı.

İbrahim Tatlıses’in de kendinden yaşça küçük sevgilisi olduğunu söyleyen Erbil, ‘İbrahim beni aradı. ‘Sakın benden önce evlenme’ dedi. Evlilik konusunda sadece ondan tepki geldi ‘benden önce evlenemezsin’ diye.’ sözlerini ekledi.

Erbil’in söylediklerine göre Tatlıses telefonda, “Bizi bundan sonra onlar seçecek, biz daha seçemeyiz. Bizler biraz daha unu elemiş insanlarız.”

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Haydi yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir