Adı Burak Deniz İle Aşk Dedikodularına Karışan Bestemsu Özdemir’den Kafaları Karıştıran Bir Açıklama Geldi!

Ünlü oyuncu Burak Deniz’in adı son yıllarda farklı isimlerle aşk dedikodularına karıştı. Öncelikle, Büşra Deniz ile üç yıl süren bir ilişkisi oldu. Bu ilişkinin ardından Didem Soydan ile ilişkileri ortaya çıktı. En son geçtiğimiz aylarda Burak Deniz’in başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir ile bir ilişkisi olduğu söylentileri ortaya çıktı. Takvim gazetesinden Aydın Hamza’nın haberine göre Nişantaşı’nda görüntülenen Bestemsu Özdemir, bu iddialara son noktayı koydu.  

İşte detaylar ?

Ege’nin Hamsisi, İçerde, Kara Para Aşk ve Sakarya Fırat gibi dizilerde rol alan Bestemsu Özdemir, hepimizin sevdiği oyunculardan biri.

Şimdilerde ‘Nefes-Yer Eksi İki” adlı sinema filminde başrol oynayan Özdemir, oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor biliyorsunuz ki.

Bestemsu Özdemir, en son ‘Nefes-Yer Eksi İki” filminin galasında tercih ettiği enteresan kıyafetiyle olay olmuştu hatırlasanız.

Özel hayatıyla gündeme gelmeyi pek istemeyen Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz yaz Bodrum Türkbükü’nde bir markanın davetine katılmış ve gece boyunca Burak Deniz ile birbirinden ayrılmamış ve samimi görüntüler vermişti.

Saatlerce dans eden Burak Deniz ile Bestemsu Özdemir’in bu halleri çok konuşulmuş ve ikili arasında davette başlayan yakınlaşmanın birlikteliğe dönüştüğü iddia edilmişti.

Takvim gazetesinden Aydın Hamza’nın haberine göre Burak Deniz, Özdemir’le ilgili, “Gerçekten hayatımda majör bir değişiklik olursa ilk sizin haberiniz olur. Birçok arkadaşımla birçok davetlerde zaman geçiyoruz. Bestemsu ile de zaman geçirdik” demişti.

Yine Takvim gazetesinden Aydın Hamza’nın haberine göre Özdemir ise, “Özel hayatım hakkında konuşmuyorum. El ele beni biriyle görürseniz o benim ilişkimdir. Bir gün inşallah bir yerde görüntülersiniz ve bu sorular son bulur” diyerek kafaları karıştırdı.

Siz Bestemsu Özdemir’in açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir