K-pop can aldı

Kanadalı 22 yaşındaki oyuncu Saint von Colucci’nin, cumartesi günü geçirdiği bir çene implantı operasyonu nedeniyle Güney Kore’deki bir hastanede hayatını kaybettiği açıklandı.

Colucci’nin basın danışmanı Eric Blake, genç oyuncunun trajik sonunun, “Kasım ayında çenesine taktırdığı implantları çıkartmak için son bir ameliyat geçirdikten sonra gerçekleşti” dedi.

tv100’de yer alan haberde; Blake, hayatını kaybeden oyuncunun, kasım ayında çenesine taktırdığı implantları çıkartmak üzere cumartesi günü operasyona girdiğini, ancak vücudunda implantlar nedeniyle enfeksiyon yayıldığı ve komplikasyonlar nedeniyle entübe edilmesinden saatler sonra öldüğünü açıkladı.

Mart 2022’den beri Saint von Colucci ile çalışan Eric Blake, genç oyuncunun K-pop yıldızı Jimin’e benzeyebilmek için son bir yıldır çene cerrahisi, implant uygulamaları, burun düzeltme, yüz gerdirme, göz ve kaş kaldırma, dudak küçültme gibi birçok operasyon geçirdiğini anlattı. Tüm bu operasyonlar için 220 bin dolar harcayan oyuncu geçen kasım ayında taktırdığı çene implantlarını çıkarttırmak isterken oluşan komplikasyonlar yüzünden hayatını kaybetti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir