Dikkat: Bu 4 Altcoin, Güney Kore’de Patladı!

Güney Kore’nin kripto para dünyası için ayrı bir yeri var. Bu yüzden Güney Kore’li kripto oyuncularının hamleleri piyasada ilgiyle takip ediliyor. Son verilere göre, Kore’nin önce gelen kripto borsası Upbit’te 4 altcoin işlem hacminde dikkatleri çekiyor.

Upbit’te Aptos işlem hacmi patladı!

Güney Kore’nin popüler kripto borsası Upbit’te, Aptos (APT), dikkat çekici hacim artışına tanık oldu. Buna göre, 4 saatlik ortalama hacim 202 bin dolar olurken, son hacim 1 milyon dolar olarak kaydedildi. Bu da yaklaşık %440’lık bir artışı gösterdi.

Aptos, Meta’nın Diem Blockchain mühendisleri tarafından bağımsız olarak geliştirilen Rust tabanlı bir programlama dili olan Move adlı yeni bir akıllı sözleşme programlama dili kullanan bir Katman 1 Proof-of-Stake (PoS) Blockchain. Aptos’un vizyonu, web3’ün ana akım olarak benimsenmesini sağlayan ve gerçek dünyadaki kullanıcı sorunlarını çözmek için DApp’lerden oluşan bir ekosistemi güçlendiren bir Blockchain olmak. APT basın zamanında, CoinMarketCap verilerine göre, günlük bazda %6,51 artış kaydetti. Mevcut durumda altcoin, 10,73 dolardan el değiştiriyor.

APT günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Analist Brian Bollinger’e göre, günlük zaman dilimi grafiğinde, APT fiyatı azalan üçgen formasyonunun oluşumunu gösteriyor. Teorik olarak bu formasyon, kripto para fiyatının formasyonun boyun çizgisi desteğini kırması halinde satış momentumunu yoğunlaştıran bir düşüş devamıdır. Bununla birlikte, momentum göstergesi RSI, bu modelin bir yükseliş sonucu verme ve ilgilenen traderlara satın alma fırsatları sunma fırsatına sahip olduğunu gösteren belirgin bir sapma gösteriyor.

Kripto borsasında dikkat çekici artış gören diğer altcoin’ler

Upbit’te QKC için ortalama 1 saatlik hacim 3 milyon dolardı. Ancak son hacim yaklaşık %393’lük bir artışla 14 milyon dolara yükseldi. Bu arada altcoin, basın zamanında, günlük bazda %0,71 artışla 0,01089 dolardan işlem görüyor.

QuarkChain Network, küresel ticari standartları karşılamayı amaçlayan izinsiz bir Blockchain mimarisidir. On-chain 100.000’den fazla TPS sunmak için güvenli, merkezi olmayan ve ölçeklenebilir bir Blockchain çözümü sağlamayı amaçlıyor.

Kripto borsasında LOOM, ortalama 1 saatlik hacim 7 milyon dolardı. Ancak kaydedilen son hacim yaklaşık %246’lık artışla 25 milyon dolara ulaştı. Altcoin, basın zamanında, günlük bazda %2,75 artışla 0,06069 dolardan işlem görüyordu.

Loom Network, Ethereum üzerine inşa edilen ve geliştiricilerin büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamalar çalıştırmasına olanak tanıyan bir hizmet olarak bir platformu. Geliştiriciler, platformu 1 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürdü. Loom’un amacı, uygulama geliştiricilerinin gerektiğinde çok daha fazla bilgi işlem gücüne erişebilen akıllı sözleşmelere sahip olmalarını veya yeni kullanıcıları işe alma denemeleri veya başlangıçta Blockchain’in tam güvenliğine ihtiyaç duymayan uygulamalar gibi görevler için daha düşük maliyetlerle aynı gücü korumalarını sağlamak.

Son olarak Upbit’te PUNDIX’in 1 saatlik ortalama hacim 100.000 dolardı. Son hacim ise %204’lük artışla 305.000 dolar olarak kaydedildi. Altcoin, basın zamanında, günlük bazda %0,95 artışla 0,461 dolardan el değiştiriyor.

Pundi X, Blockchain tabanlı satış noktası çözümüyle perakende işletmelerini dönüştürmeyi amaçlayan Blockchain destekli cihazların lider geliştiricisi. Çözüm, perakende satıcılarının ve tüketicilerin Blockchain üzerinde anlık mağaza içi işlemler gerçekleştirmesine olanak tanıyor. Kripto para haberleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir